Rzeczpospolita: Європі потрібна Україна

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

В рамках форуму “Європа-Україна” XII, заступник голови Сейму Польщі Ришард Терлецький нагадав, що його країна завжди підтримувала розширення Євросоюзу. Але тепер цей процес зрушити місця буде не просто, пише Rzeczpospolita.

За словами Терлецького, зупинка процесу розширення ЄС сталася не лише через проблеми у тих країнах, які хочуть отримати членство в організації, а й через проблеми країн-учасниць.

Генеральний секретар ГУАМ Алтай Ефендієв своєю чергою підкреслив, що в країнах “Східного партнерства” зараз триває найбільша геополітична битва наших часів. Якщо Захід хоче в ній здобути перемогу, він повинен більш активно діяти, щоб допомогти країнам Східної Європи.

За його словами, адекватна співпраця важливіша, ніж оголошення про чітку перспективу членства. “Грузія, Україна, Азербайджан і Молдова вже давно оголосили про свої наміри, бажаючи бути далі від росії і ближчі до Заходу. Але за цей час у них стало лише більше проблем. А Захід тримає дистанцію і висуває все нові умови”, – сказав Ефендієв.

Читай у Google News!