Російським медіа наказано підтримати на виборах Зеленського – журналіст

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Російським засобам масовим інформації наказано при висвітленні президентських виборів в Україні позитивно оцінювати Володимира Зленського, повідомив заступник кримськотатарського телеканалу ATR Айдер Муждабаєв на своїй сторінці у Facebook, пише “Прямий”.

“Подзвонив старий знайомий з Москви, який іноді спілкується з людьми з “Газпром-медіа”. Розповів, що розповіли йому сьогодні. В “ГМ” зібрали менеджерів і наказали при висвітленні виборів в Україні позитивно оцінювати Зеленського. Всім, включаючи “Ехо Москви”. Без коментарів”, – написав журналіст.

Цю інформацію прокоментував і народний депутат України Володимир Ар’єв.”Так може хай Зе Президент оф російська Федерація? Хай беруть такий цінний кадр собі. Еволюція Владіміров”, – зазначив він.

Видання нагадує, що раніше російські артисти Іван Охлобистін і Михайло Пореченков, які відвідували Донбас та підтримують “ЛНР” і “ДНР”, опублікували низку відео, на яких висловлюють підтримку кандидату у президенти України Володимиру Зеленському.

Як повідомлялося, росіяни поширюють фейки про Україну в іспанському виданні. москва також готує операцію масової дезінформації, спрямовану проти відносин Варшава-Київ.

Читай у Google News!