Російські пропагандисти зняли сюжет про “чеха”, який проміняв Прагу на Москву

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Російські пропагандисти

“росія 24” видала свого журналіста за чеха та створила з ним спеціальний репортаж, який був присвячений російсько-чеським відносинам і їх впливу на громадськість, пише theins.ru.

Цей випуск за гучною назвою “Чеська як іноземна” з’явився на тлі скандалу між росією та Чехією. У ньому російські пропагандисти хотіли показати, як від погіршень відносин між країнами передусім потерпає сама Чехія та її громадяни.

Серед інших російський кореспондент бере інтерв’ю у чеха, який по роботі поїхав в росію. “За шість років в росії він встиг одружитися з росіянкою, придбати житло і вивчити ‘велікій і могучій’. Його рішення виїхати з Праги до Москви і досі не розуміють друзі і родичі”, – йдеться в репортажі. Там також згадується, що Флайшганс – співробітник чеської компанії, і чеські бізнесмени зараз дуже бояться втратити в особі росії вигідного бізнес-партнера.

Окрім цього, чоловік розкритикував політику Чехію щодо рф і місцеві ЗМІ, бо вони, на його думку, не відображають “об’єктивну картину”.

Виявилося, що цей чоловік – журналіст МІА “Россия сегодня”, або принаймні був ним до 2020. Він протягом довгих років працював у рф, має дружину росіянку та володіє чималою кількістю майна в росії.

Читай у Google News!