росіяни почали погрожувати країнами-учасницями “Кримської платформи”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
crimea wrong

Через російські дипломатичні представництва відбувається робота з дискредитації “Кримської платформи”. Про це повідомила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова в інтерв’ю ua.krymr.com

“Ми знаємо, що така ‘група протидії’ не одна. Вона координується системою Міністерства закордонних справ росії. Через її дипломатичні представництва відбувається робота з дискредитації «Кримської платформи». Ми отримуємо інформацію про це, зокрема й від наших партнерів. Вони нам розповідають про зустрічі з російськими послами та про те, що вони на цих зустрічах говорять про «Кримську платформу» та про те, як будуть ставитися до країн, які до неї приєднаються. Це мова погроз. І дійсно не кожна країна має ресурс, щоб ігнорувати ці погрози. Є низка країн, співпраця росії з якими має критичний характер ‒ чи то в економічній площині, чи то у військовій співпраці. Ми до цього теж маємо ставитися тверезо”, – вважає Джапарова.

Водночас Джапарова не відповіла на питання “Хто крім російських дипломатів входить у ‘групу протидії’ ‘Кримській платформі’?”. За її словами, ця інформація не може бути публічною.

Читай у Google News! google news