росіяни перехотіли бути гарматним м’ясом. Пишуть рапорти про відмову повертатися в Україну [фото]

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
dead russian invader

Військовослужбовці ЗС рф, які вижили в Україні, масово пишуть рапорти про відмову повертатися в зону бойових дій, передає ghall.com.ua

Редакцією отримано відповідні рапорти військовослужбовців 41 А ЦВО ЗС рф, які брали участь у вторгненні в Україну. Серед причин відмови солдати вказують на небажання бути використаними як “гарматне м’ясо”, не роз’яснення причин військової операції в Україні, відсутність технічного забезпечення та зв’язку з командуванням та інші.

Так, сержант Мірапов Сапар Мерданович у рапорті командиру військової частини №61899 вказує: “(…) справжнім доповідаю, що вважаю за неможливе своє повторне відбуття через погану організацію, відсутність зв’язку, технічного забезпечення. Приїхав, не розуміючи навіщо я там потрібний, без пояснення завдання. Я не хочу бути гарматним м’ясом”, – заявив у рапорті сержант ЗС рф Мірапов. 

Mirapov Raport

Також, командир 2 відділення 3 взводу мотострілецької роти молодший сержант Пугачов Олександр Олексійович повідомляє командиру 3 мотострілецького батальйону, що “(…) відмовляється повторно брати участь у бойових діях в Україні через відсутність матеріально-технічного забезпечення, відсутність координації дій, відсутність будь-якої зв’язку у підрозділі та з командуванням”. 

Pugachev Raport

Командир 2 мотострілецького взводу 9 мотострілецької роти лейтенант А. Єгоров вказує, що “(…) від самого початку ми зіткнулися з обманом і приховуванням справжніх цілей та завдань, які стояли перед нами. Під різними і нікому незрозумілими “навчаннями” та “навчально-бойовими завданнями” малися на увазі зовсім інші заходи (…). Переходячи кордон України, ми повністю дискредитували себе в очах, як світової так і слов’янської спільноти. З цього моменту наші дії мали окупаційний характер, що явно виражалося в діях мирного населення (…)”, — написав лейтенант ЗС рф Єгоров. 

Egorov 1
Egorov2
Читай у Google News! google news