росія хотіла купити активи Пінчука в медіа та громадських ініціативах – Тексти

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
активи Пінчука

Ніщо так не збільшує підозри на тему прихованого впливу росії, як знайомство з робочими планами кремлівських посадовців, пише Анатолій Бондаренко для texty.org.ua.

Аналіз зламаної пошти Бориса Рапопорта, людини з адміністрації президента рф, свідчить про те, що росія хотіла купити у Пінчука його активи в медіа та отримати контроль над гучними громадськими ініціативами – форум YES (Ялтинської Європейської Стратегії), впливову міжнародну програму Аспен-Україна та інші.

Аналіз того, як діє росія, щоб нав’язати своє керування, можна прочитати і в минулорічному дослідженні “архіву Суркова”.

Обидва архіви – як Суркова, так і Рапопорта – підтверджують думку, яка мала б бути очевидною після шести років війни: за замовчуванням, рівень довіри до проєктів, у яких фігурують російські гроші або російські учасники, має бути нульовим. Рівень підозри – максимальним. Скоріше за все, кожен новий такий проєкт – це ще одна спроба росії використати інструмент “м’якої сили” для того, щоб перемогти Україну в гібридній війні, яка не припинялася ні на день.

Читай у Google News!