Родичі загиблих вимагають розслідувати ситуацію навколо видачі “вагнерівців” рф

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Родичі загиблих вимагають

Рідні загиблих українських воїнів вимагають розслідувати ситуацію навколо видачі “вагнерівців” російській владі. У відеозверненнях, опублікованих у Facebook, вони закликають терміново створити Тимчасову слідчу комісію.

“Це не просто бійці одіозного підрозділу найманців. Це люди, які вбивали наших рідних, воювали проти нашої армії на Донбасі в 14-15 роках. Це військові злочинці, які вчинили безліч кривавих злочинів на території України. Частина з яких стали найбільш трагічними сторінками цієї війни”, – пояснюють родичі загиблих.

Вони нагадують, що “вагнерівці” можуть бути причетними до збиття українських військових літаків “Іл-76” у Луганську, військових літаків «Су-25» та гелікоптера “Мі-8” під Слов’янськом. А також до збиття російським “Буком” малайзійського Боїнгу MH17, внаслідок чого було вбито 298 громадян інших держав.

Родичі наголошують, що не зацікавлені у скандалах, спекуляціях і появі десятків непідтверджених версій: “Нам потрібна правда, і чітке розуміння того, що держава виконує свої функції щодо захисту закону, своїх громадян, своїх воїнів, і служить торжеству справедливості – а не навпаки. Бо непокаране зло має властивість повторюватись знову, і що найгірше – нагадувати про себе тим людям, хто раніше пережив від нього біль втрати своїх близьких”.

На думку рідних загиблих героїв, парламентська ТСК є практично єдиним інструментом, за допомогою якого можна знайти відповіді на ці запитання.

Читай у Google News!