РНБО внесла в санкційний список чеченців, які воюють на боці України, щоб видати їх росії – Береза

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
oleksiy danilov

До списку санкцій Ради національної безпеки і оборони України проти “злодіїв в законі” внесли осіб, які воюють на боці України проти російської агресії на Донбасі, щоб потім видати їх російським спецслужбам. Про це заявив народний депутат VII скликання Борислав Береза.

“Разом з правозахисниками вивчали список тих осіб, яких приписали до “злодіїв у законі” і до керівників ОЗУ, і які потрапили під санкції після рішення РНБО і Зеленського. Так ось, ці мерзотники внесли в список чеченців, що воюють на боці України проти російської агресії. Внесли для того, щоб видати їх росії. Адже в рф їх ​​давно хоче отримати ФСБ”, – заявив екснардеп.

Він зауважив, зо до санкційного списку віднесли відразу декілька добровольців, які воюють на  боці України. “А знаєте, хто ці люди? Це, наприклад, командир чеченського батальйону імені шейха Мансура під позивним Муслім Чеберлоєвський. Він номер 632 в списку РНБО. А ще Муслім Ідрісов, начштабу батальйону ім. Шейха Мансура, який посідає номер 646 в санкційному списку Зеленського. І Салман Сайнароєв, номер 659 у цьому ж списку. Є в списку й інші бійці-добровольці, яких дуже сильно хоче отримати кремль”, – заявив Борислав Береза.

За його словами, такі дії є наслідком домовленостей між керівництвом Офісу президента та з Кремлем. “На думку експертів і правозахисників це сталося не випадково. Або це частина домовленості Зеленського і Єрмака з Кремлем, або хтось із підлеглих лейтенанта Баканова взяв гроші від ФСБ, щоб внести цих людей в список і вислати їх до росії, де вони будуть не тільки затримані і піддані тортурам, а й можуть бути вбиті владою, як багато інших опозиціонерів. У будь-якому разі, неприпустимо віддавати рф тих, хто воював проти Кремля на боці України. Це неприпустимо, як з політичної точки зору, так і з моральної”, – резюмував Береза.

Читай у Google News! google news