Рівень бідності в Україні зріс на 10 пунктів – Рева

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Рівень бідності

Влада постійно вказує на зростання зарплатні, але водночас в Україні вибухоподібно зростають ціни та тарифи, заявив міністр соціальної політики у 2014-2019 роках Андрій Рева, передає prm.ua.

“В 2019 році влада міняється, закінчується “епоха бідності”. І у нас вперше бюджет 2020 року, в якому на 12 мільярдів гривень скорочені соціальні видатки”, – підкреслив Рева.

Він зауважив, що 2020 року була скорочена програма державних субсидій, а бідність в Україні, як заявила влада – виросла на 10 пунктів.

“І у нас вперше бюджет 2020 року, в якому на 12 мільярдів гривень скорочені соціальні видатки. За 2020 рік вони скорочують програму житлових субсидій на 20 мільярдів гривень. Я зараз оголошу результат Елли Марленівни Лібанової з Інституту демографії: за рік бідність в Україні виросла на 10 пунктів”, – наголосив ексміністр соціальної політики.

“За три роки вона впала на 15 і за один рік вона скочила на 10 пунктів. Чому? Тому що, коли вони розповідають про зростання зарплат і пенсій, а воно по факту є, вони ж забувають сказати, на скільки виросли ціни і тарифи”, – підкреслив Андрій Рева.

Він зауважив, що попри заяви в Україні фіксують різке зростання цін. За його словами намагаючись заспокоїти людей, Зеленський активізував діяльність РНБО.

“І ці ціни та тарифи ростуть вибухоподібно, і люди бідніють, люди стають бідними. І тому вони незадоволені. А коли вони незадоволені – що далі відбувається? Далі виходить РНБО і починає досліджувати зраду Богдана Хмельницького”, – заявив Рева.

Читай у Google News!