Рішенням суду закрито 7 справ щодо злочинів проти учасників Революції Гідності, у “зоні ризику” 69 проваджень

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Наразі рішенням суду закрито 7 справ щодо злочинів проти учасників Революції Гідності, у яких закінчився строк давності, загалом у “зоні ризику” з цієї причини 69 проваджень. Про це повідомив на брифінгу начальник Департаменту у “справах Майдану” Офісу генпрокурора Олексій Донський, передає ukrinform.ua.

“Якщо говорити про 69 справ, то вони у зоні ризику у зв’язку з закінченням термінів давності. Але на сьогодні неможливо робити прогнози, тому що закриття таких справ відбувається з нереабілітуючих підстав. Справа може бути закрита виключно, якщо цього хоче обвинувачений”, – сказав Донський.

За його словами, на сьогодні сім справ закрито за терміном давності і у чотирьох справах у судах розглядаються клопотання про закриття з цієї ж причини. В інших справах такі клопотання не подані.

Донський зазначив, що серед обвинувачених у справах, де спливають строки давності, є чимало правоохоронців, закриття справ з нереабілітуючих підстав не дозволить їм далі проходити службу у правоохоронних органах. 

Читай у Google News!