рф забороняє ОБСЄ використовувати будь-які інструменти спостереження в ОРДЛО

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

росія забороняє спостерігачам місії ОБСЄ на російських пунктах пропуску “Гуково” і “Донецьк” використовувати будь-які інструменти спостереження, включаючи біноклі та безпілотники, передає Укрінформ.

“Ми цінуємо той факт, що глави місії спостерігачів не ухиляється від надання вичерпного переліку перешкоджань діяльності місії з боку російської влади. Найбільш серйозні з них включають обмеження свободи пересування в межах прикордонного пункту пропуску, заборона використання будь-яких інструментів спостереження, включаючи біноклі, обладнання для технічного спостереження та БПЛА, а також так звані “рекомендації” приймаючої країни для спостерігачів не ініціювати розмови із перехожими”, – заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк у своїй заяві у відповідь на доповідь глави місії спостерігачів ОБСЄ на двох російських пунктах пропуску Дьордя Варги.

Він наголосив, що Україна рішуче засуджує ці обмеження, вжиті росією як приймаючою країною щодо спостерігачів місії ОБСЄ, та закликає до їх негайного зняття.

Читай у Google News!