рф пропонувала правлячій партії Італії мільйони євро

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

москва пропонувала правій партії “Лігa”, яка входить у правлячу коаліцію в Італії, 3 млн євро на кампанію перед виборами в Європарламент. Зокрема, пропозиція була зроблена під час зустрічі російського бізнесмена Іллі Якуніна і члена італійської партії Джанлукою Савоіні в готелі “Метрополь” у Москві 18 жовтня 2018 року. Про це пише EUObserver з посиланням на розслідування двох італійських журналістів.

російська сторона пропонувала, щоб нафтова компанія “Роснефть” продала італійській Eni нафту з великою знижкою через посередника, яким би міг виступити європейський банк чи російська компанія.

Деталі того, як різницю між цінами перерахувати партії “Ліга” не обговорювалися під час зустрічі в російському готелі, — сказав журналіст Стефано Вергіне. Однак, юрист, який супроводжував італійського політика Джанлуку Савоіні сказав Якуніну: “План наших “політичних хлопців” простий. Дайте знижку в розмірі 4%. Впродовж року “Роснефть” буде перераховувати 250 тисяч євро щомісяця. Тоді ці гроші будуть використані на фінансування кампанії”.

Італійські журналісти визнають, що не знайшли доказів того, що ці домовленості між “Лігою” і росією були втілені. Однак, вони наполягають, що у них є тверді докази того, що переговори про гроші дійсно велися.

Читай у Google News!