Рейтинг Doing Business: Україна посіла 2-е місце за темпами зростання

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Україна – друга у світі за темпами зростання у рейтингу Doing Business з 2009 року; тільки з 2014 року країна піднялась у рейтингу на 41 позицію, повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі у Facebook.

“З 2014 року Україна зросла в рейтингу Doing Business на 41 позицію. Ми другі у світі за темпами зростання у рейтингу з 2009 року. Завдяки дерегуляції ми вже досягнули щорічної економії бізнесу у розмірі понад 1 млрд грн”, – інформують у в відомстві.

У міністерстві нагадують, що за 3 роки Кабмін провів 8 дерегуляційних засідань, на яких було скасовано близько 1300 застарілих актів, які створювали непотрібний тиск на підприємців.

Згідно із повідомленням, кумулятивний ефект від дерегуляційних зусиль у 2018 році – це спрощення ведення бізнесу для:

🔺 близько 100 тисяч суб’єктів роздрібної торгівлі;
🔺 близько 1000 компаній та для понад 10 тисяч ФОПів, які здійснюють ремонт побутових виробів;
🔺 6300 компаній, які здійснюють інженерно-пошукові роботи;
🔺 понад 6700 компаній, які займаються будівництвом;
🔺 Близько 100 тис. суб’єктів на рік, що формують та отримують земельні ділянки зменшать витрати на доопрацювання документів

У Мінекономрозвитку також переконані, що для подальшого прогресу в рейтингу й надалі необхідна підтримка Верховної Ради. Йдеться про ухвалення законопроектів – №8124, який дозволить потрапити в топ-50 рейтингу Doing Business, та №4650 про декомунізацію, який позбавляє радянського спадку в законодавстві.

Як повідомлялося раніше, Україна посіла 12-у сходинку в рейтингу експортерів зброї.

Читай у Google News!