Реальні підозри мало подібні до представлених на брифінгу щодо вбивства Шеремета

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Підозри у справі про вбивство Павла Шеремета дуже мало подібні на те, що було представлене на брифінгу. Про це на своїй сторінці у Facebook пише правниця Валентина Теличенко.

За її словами, подружжя Грищенків, про яких так багато було сказано на брифінгу, у підозрах не фігурує, їхня причетність там ніяк не згадана. Продемонстровані суспільству телефонні розмови в підозрах не фігурують також, бо самі по собі вони ні про що не свідчать. “Коментарі від аваківців – то результат їхньої творчості”, – зазначає Теличенко.

Відповідно до підозр, є лише три співучасники злочину: медсестра Яна Дугарь, Юлія Кузьменко і Андрій Антоненко. “Щодо Яни Дугарь в підозрі є тільки одна підстава – її «впізнали”, порівнявши фото дівчини, яка ніби-то фіксувала камери відеоспостереження, з фото дівчини, яку оперативники сфотографували в Україні 11-го липня 2019 року і вважають, що вони сфотографували Яну. Але. Яна в цей день, коли ніби-то сфотографували оперативники, була за кордоном. Тобто “впізнавали” її не по її фото. І в Яни є алібі на ті дні, коли ніби-то якась дівчина фіксувала розташування камер відеоспостереження», – пише Теличенко.

“Оскільки експертиза щодо Яни Дугарь виявилася нікчемною, то аналогічні експертизи щодо Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка також сумнівні”, – зазначає Теличенко. “Вже всі мали змогу порівняти – і зріст, і статура підозрюваних вочевидь інакша, ніж тих осіб, які в матеріалах відеоспостереження. Вже встановлено, що й телефон Юлі Кузьменко не був неактивний у заявлений аваківцями час”, – зазначила адвокатка.

“Андрій Антоненко – музикант, який живе скромно. Жодних доказів, крім «упізнання», підозра не містить”, – зазначає Теличенко.

“Аваківці розраховували на те, що суспільство тільки подивиться їхній брифінг, і далі не вдаватиметься в деталі судових перипетій. Щоб розмови справили враження на брифінгу, тлумач пояснював, як ті записи телефонних розмов слід розуміти. Розраховували, що потім із судом хтось порішає, і буде ніби вбивство Павла Шеремета розкрили”, – пише Теличенко.

Читай у Google News!