Причиною оголошення карантину в Раді є смерть монобільшості – Геращенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
смерть монобільшості

Фракція “Європейська Солідарність” не ухвалювала рішення про підтримку перерви у пленарних засіданнях Верховної Ради. Про це пише співголова фракції Ірина Геращенко.

“З великим подивом побачила заяву речниці “Слуги Народу”, що, начебто, всі фракції погодилися з необхідністю карантину у ВР. По – перше, “Європейська Солідарність” не приймала подібного рішення. Навпаки, ми вважаємо, що ВР не перевтомилася після 38 днів канікул і 2 сесійних засідань”, – пише Геращенко.

“По-друге, причиною оголошення карантину до 15 лютого є не лише певна кількість хворих депутатів, а смерть монобільшості. В “слуг” немає більше 226 голосів, отже, неможливо провести жоден потрібний Банковій лобістський закон”, – наголошує депутатка.

“Низька політична легітимність монобільшості стає надто очевидною, тож Банкове бере пару тижнів, аби тиснути на слуг повернутися “в сім’ю” і безропотно голосувати”, – вважає Ірина Геращенко.

“По-третє, ми точно не уповноважували речників Слуг коментувати нашу позицію, висловлюватися за нас щодо наших голосувань і вводити в оману ЗМІ, фактично брехати про узгоджене рішення. Наша фракція за це не голосуватиме”, – резюмує Геращенко.

Читай у Google News!