“Прямий” подав до суду на Нацраду

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
подав до суду на Нацраду

Телеканал “Прямий” подав в Окружний адмінсуд Києва позов до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, передає prm.ua.

“Прямий” не погоджується з Рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, оскільки вважає його протиправним та таким, що підлягає скасуванню, а свої права, свободи та охоронювані законом інтереси порушеними з огляду на нижченаведене.

Наведені “Прямим” факти свідчать, що при прийнятті оскаржуваного Рішення №1006 Національна рада не дотримувалась принципів, які покладено в основу її діяльності – законності, незалежності, об’єктивності, прозорості, доступності для громадськості, врахування культурної, ідеологічної та політичної багатоманітності в суспільстві, врахування загальновизнаних міжнародних норм та стандартів у галузі телерадіомовлення, повноти і всебічного розгляду питань та обґрунтованості прийнятих рішень.

Крім того позивач вважає, що Рішення Нацради прийнято необґрунтовано, упереджено, з порушенням законодавчо встановленого порядку прийняття рішення про призначення позапланової перевірки та його оформлення.

Як повідомлялось, Національна рада з питань телебачення та радіомовленні позбавила “Прямий FM” ліцензії на мовлення. За анулювання проголосувало п’ять членів Нацради.

Читай у Google News!