Президент звернувся до молоді: Ми маємо об’єднатися

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Президент України Петро Порошенко заявив, що готовий до предметного діалогу з тими, кого не встиг переконати перед першим туром виборів, повідомляється на сайті глави держави.

“Я не відчуваю жодної ейфорії. Я критично і тверезо розумію той сигнал, який суспільство подає сьогодні чинній владі. Це є суворий урок для мене і для всієї нашої команди. Це є абсолютно серйозний привід для ретельної роботи над помилками, допущеними протягом останніх років. Але не помиляється той, хто нічого не робить”, – сказав Порошенко після завершення голосування.

“Я керувався у своїй роботі не рейтингами. Не був політиканом. Я робив все, що від мене залежить для того, щоб рухати Україну вперед, – підкреслив він. – Перед другим туром і після нього я готовий до глибокого і предметного діалогу з тими, кого не зміг переконати перед першим туром”.

Глава держави особливо акцентував, що все, що робилося в країні протягом останніх п’яти років “за великим рахунком є для молоді”.

Як відомо, за даними Національного екзит-полу станом на 18.00, за кандидата у президенти України, шоумена Володимира Зеленського проголосували – 30,4%, за чинного главу держави Петра Порошенка – 17,8%, за лідера ВО “Батьківщина” Юлію Тимошенко – 14,2% виборців.

Читай у Google News!