“Повна ***”. Є інформація, що ту зброю, яку доставляють британці, – її не розмитнюють – Сюмар

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
британці

Є інформація, що ту зброю, яку доставляють британці, – її не розмитнюють, її просто складають. Про це розповіла нардеп від “ЄС” Вікторія Сюмар, передає censor.net.

“В нас є інформація, що ту зброю, яку доставляють британці, – її не розмитнюють, її просто складають. І це в умовах, коли вам кажуть, що з дня на день може щось трапитись! Якщо у вас є цей ресурс і “Боже бережи королеву”, то давайте проводьте навчання, як користуватись цією зброєю, давайте вчити резервістів. Де розгорнуті полігони?” – додала нардеп.

“В нас зупинені ракетні програми. У нас є непогані, якісні розробки. Та ж “Стугна”. Це артилерія, це вкрай потрібно країні. Ми ж розуміємо, де в нас прогалини, і що ворог цим користуватиметься”, – акцентувала Сюмар.

“Ми сьогодні маємо історію, що Рада 5 тижнів не збирається, бо “Слуги” вирішили, що їм треба на моря. І от коли є мільйон питань, які треба вирішувати, а ти сидиш на морях, то це ж якийсь когнітивний дисонанс, ні?

Так само треба погоджувати місцеві бюджети; треба давати гроші на програми територіальної оборони. Та мільйон і трошки є речей, про які не просто треба говорити, а звітувати! Бо здорова реакція влади – це коли вона звітує; коли вона каже “ми багато працюємо для захисту країни, і нам потрібна допомога кожного”. І тоді кожен відчуває, що це його спільна справа; що це його республіка. І тоді така республіка непереможна. А коли ми бачимо владу, яка просто відштовхує від себе реальність, то це повна ***”, – сказала Сюмар.

Читай у Google News!