Посол: Зеленський змарнував потужний зовнішньополітичний інструмент

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Зовнішня політика залишається заручником виборчих перегонів в Україні. Про це сказав український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол Костянтин Єлісєєв у своєму щоденнику на LB.ua, підсумовуючи 8-ий тиждень президентства Зеленського.

Експерт наголосив, що відмовившись від параду до Дня Незалежності, Україна втрачає потужний зовнішньополітичний інструмент.

“Контроверсійним стало рішення президента скасувати проведення військового параду з нагоди 28-ї річниці Незалежності України. Нагадаю, за минулі роки, крім вшанування наших захисників, президент Порошенко перетворив парад, у якому поряд із українськими військовими брали участь бойові розрахунки партнерів та союзників, на потужний зовнішньополітичний інструмент. Дуже добре читалася в Москві присутність на трибуні з українським керівництвом високих гостей із країн-союзниць та США, зокрема міністра оборони Меттіса чи радника з питань національної безпеки Болтона. І якщо ми говоримо про креативне стримування російської агресії, то тим паче не варто звужувати наявний у нас інструментарій”, – заявив посол.

Як повідомлялось, у Зеленського вважають, що питання декомунізації має вирішуватися на місцевих референдумах.

Читай у Google News!