Портников: Теперішня влада – ідіоти, дилетанти та професіонали, які проміняли честь на посади

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
ідіоти

Є читачі, які постійно вимагають від мене, щоб я припинив їх лякати, а замість цього допоміг новій владі. Хочу ще раз пояснити їм деякі прості речі, пише Віталій Портников на своїй сторінці у Facebook.

“Актуальна влада – наслідок олігархічного реваншу, який замаскований під охлократичний наступ і тріумф популізму. Вона складається з декількох кадрових шарів. Є просто відверті ідіоти і дилетанти, які нічого ні в чому не розуміють, але вірять, що здатні управляти. Є пройдисвіти, які розраховують збагатитися в наступаючому хаосі. І є професіонали, які проміняли честь на посади”, – вважає Портников

За його словами, така кадрова суміш обіцяє Україні політичний провал, економічну кризу і соціальну катастрофу. “Уникнути цього не вдасться, але і трагедії я не бачу: все це необхідне щеплення для відновлення процесу державного будівництва. Але є важливим, щоб влада олігархів і популістів не змогла ухвалити рішень, які матимуть незворотний характер, – наголошує Портников. – Саме тому активна частина суспільства повинна стримувати владу”.

Читай у Google News!