Порошенко: Зеленський – це яскрава обгортка, яка покриває втікачів з України в 2014 році

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Президент України Петро Порошенко під час дебатів назвав Володимира Зеленського “яскравою обгорткою”, яка покриває олігархів, що в 2014 втекли з України, повідомляє “Прямий”.

“Я пишаюся тим, що “5 канал” – канал чесних новин і з 2003 року був єдиним каналом, де журналісти мали свободу. Пан Зеленський, може, не знає про це, а в четвертому році “Помаранчеву” революцію було зроблено саме завдяки журналістам “5 каналу”. І це був єдиний канал, де була свобода слова. А канал “1+1″, який поклав пана Зеленського в теплу ванну і зробив йому сьогодні дуже комфорту виборчу кампанію, тоді в 2004-му, вибачався перед країною – і власники, і журналісти – за свою політику. І чи не доведеться, пане Володимире, вибачатися вам і каналу, який повністю відійшов від журналістських стандартів? Каналу, який розповсюджує російські фейки, в першу чергу, про мене. Канал, куди ніхто не міг потрапити”, – наголосив Порошенко.

Президент наголосив, що Зеленський – не кіт в мішку, а обгортка яскрава, яка покриває тих, хто, починаючи з 2013 року, втік з нашої країни, а сьогодні хоче в цій обгортці повернутися назад в Україну і зробити реванш.

“І я твердо переконаний, що ми цього не дозволимо. І коли говорить пан Володимир про те, що може виставити за дужки, може вийти з політики – нам і моїм сторонникам… мільйони українців будуть боротися за майбутнє України, будуть захищати ті здобутки, які ми отримали за останні 5 років, будуть боронити українську землю і не дадуть чим “котам” або навіть “чортам” у вашій обгортці зруйнувати нашу державу, яку ми любимо понад усе. У вас цього не вийде, пане Володимире. І я буду боронити в будь-якій іпостасі – президентом, кандидатом або громадянином”, – наголосив Порошенко

Він наголосив, що головне завдання України – мир.

“Ми маємо закінчити війну. І війну маємо закінчити, забезпечивши відсіч російському агресору. Бо не в Києві, як каже Зеленський, лежить ключ від війни. І не на колінах треба повзти до Путіна для того, щоб захистити державу. Нам треба будувати армію, продовжувати її будівництво. Нам треба будувати державу і фундамент державності. Нам треба захищати мову. Нам треба берегти і боронити Україну, нашу націю”, – завершив Порошенко.

Видання нагадує, що речник виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв висловив думку, що кандидат в президенти Володимир Зеленський не зовсім собі уявляє обсяг конституційних повноважень президента України.

Військовий експерт Олексій Арестович заявив, що Кремлю потрібен проросійський або нейтральний президент України, щоб було зручніше діяти проти України.

Як відомо, другий тур виборів Президента України відбудеться 21 квітня. Українці обиратимуть між чинним главою держави Петром Порошенком та Володимиром Зеленським.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket