Порошенко: ВР має ухвалити законопроєкти для членства в ЄС та виплати 30 тис військовим

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Порошенко

П’ятий президент України Петро Порошенко закликав парламентарів ухвалити законопроєкти, необхідні для вступу України в ЄС, а також повернути доплати 30 тисяч військовослужбовцям.

“Я хочу донести стурбованість тим, наскільки український парламент готовий на цьому тижні вирішити принципові питання, зазначені Європейською Комісією як передумова до початку офіційних переговорів про вступ.

Наголошую, що саме зараз ми маємо прийняти важливі закони. Це не про переговори, які були проведені тоді, коли ми отримали статус. Це про те, що ми маємо голосувати закон про Конституційний Суд відповідно до висновку Венеціанської комісії. Голосувати за PEPи, голосувати за декларації, за свободу слова, за політичне різноманіття в парламенті, парламентський плюралізм”, – наголосив лідер “ЄС”.

Також Порошенко закликав Раду проголосувати за відновлення військовослужбовцям доплати у 30 тисяч гривень. “Впевнений, що сьогодні у парламенту достатньо єдності і мужності для того, щоб підтримати Збройні Сили України, відновити справедливість і повернути 30 тисяч захисникам України”.

Читай у Google News!