Порошенко про “юридичний треш” часів Януковича: Велосипед Голобородька виявився машиною часу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

В Україні відновили вибіркове правосуддя часів президента-втікача Януковича. Про це під час судового засідання в Печерському суді Києва заявив п’ятий президент України Петро Порошенко, передає prm.ua.

“Це відкидає Україну від тих досягнень і здобутків, які були зроблені за п’ять років – з 2014-го до 2019-го. Велосипед Голобородька виявився машиною часу. Тому що заходиш у Печерський суд – і тут Родіон Кірєєв і його безсмертний образ. То як, він же втік після злочинів, які він зробив, і вісім років сидить у росії? А оце є відродження його світлого образу. Заходиш — і бачиш процеси, які відбувалися над Луценком, над Тимошенко, коли лідерів опозиції такої плеяди запроторювали за ґрати, бо вони заважали Януковичу. Подивишся з вікна – і бачиш на Банковій світлий образ Януковича, який відродив “галіматью” і “треш юридичний”, який ми тепер чуємо”, – сказав Порошенко.

За його словами, іноземні партнери спантеличені наругою над верховенством права в Україні. “Перше, яке тепер ставлять запитання наші іноземні партнери: як у вас відновилося вибіркове правосуддя, як ви зробили таку наругу над верховенством права, яким чином ви руйнуєте демократію через замовне переслідування опозиції, ветеранів, добровольців? Всіх, кого не любить влада.

І коли ти кажеш, що просто такий вибір був у цього Голобородька-Зеленського, що він, виконуючи вказівки Коломойського, ставив Татарова, який громив Революцію Гідності, який знущався зі студентів, який бив волонтерів, і понабирав цей весь непотріб, — запам’ятайте цей день, не ховайте очі. Ви зараз увійдете і входите в історію. Вперше за тридцять років української незалежності президент п’ятий і лідер опозиції зараз виступає по тій нісенітниці, яку ви написали”, — зазначив лідер опозиції.

Читай у Google News!