Порошенко їде в США відновлювати проукраїнську коаліцію

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
проукраїнську коаліцію

На Заході немає втоми від України, а цю тезу просуває кремлівська пропаганда. Про це в ексклюзивному інтерв´ю програмі The Week сказав лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Ніякої втоми від України немає. Це наратив, який розповсюджується путіним, називається «Ukraine fatigue». Мені вдалося це здолати під час міграційної кризи 2016 року. Це вдалося здолати і під час введення безвізу в 2016-2018 роках, і щодо продовження співпраці включно з макрофінансовою допомогою Євросоюзу. Всі роки мого президентства», – констатує Порошенко

«Я, повернувшись з європейського турне, з Канади, зараз планую відвідати Сполучені Штати Америки з однією метою – відновлення проукраїнської коаліції після ковідної перерви», – повідомив лідер «Євросолідарності». 

«Питання пріоритету грошей, а не цінностей – це один з елементів гібридної війни, яка раніше путіним велася проти України. А сьогодні вона ведеться проти Європи. Це саме те, про що ми попереджали з самого початку агресії проти нашої держави. Міграційна криза, яка організована сьогодні на кордоні балтійських країн і Польщі з боку Білорусі. Ситуація у Боснії і Герцоговині, коли ця балканська країна знаходиться під реальною загрозою припинення існування. Втручання у вибори значної кількості європейських країн з боку Російської Федерації означає одне – путін робить атаку на цінності, цілісність, єдність європейських країн і трансатлантичну єдність зі Сполученими Штатами і Канадою», – переконаний п’ятий Президент. 

«Коли мене питали в 2014-2015 роках, а чого ж Україна потребує від Європейського Союзу, я казав 2 речі – і це не гроші, хоча нам гроші дуже потрібні. Нам потрібна єдність Європейського Союзу. Всі 28 голосів мають голосувати синхронно. І солідарність з Україною. Тоді ми цього добилися. Я переконаний, що можемо отримати зараз. Бо якщо ти не є оптимістом, ти не маєш бути президентом воюючої країни. Бо ти точно програєш, якщо ти не маєш волі до перемоги», – говорить Порошенко. 

Читай у Google News!
Читай у Google News!