Понад 100 років негативної селекції. Ми маємо справу з агресивними ідіотами – Портников

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
негативної селекції

В росії 100 років триває негативний відбір і там залишаються найбільш криваві й безпринципні пристосуванці. Про це в інтерв’ю gazeta.ua розповів український публіцист Віталій Портников.

“У Радянського Союзу та росії понад 100 років триває негативна селекція. Маємо справу з агресивними ідіотами низьких інтелектуальних якостей. Ці люди можуть гарно виглядатаи, вдягатися в дорогі костюми, мати високі посади. Але їх рівень було видно на засідання ради національної безпекий оборони перед війною, коли виступав голова федеральної служби безпеки Микола Патрушев. Там сидять імбецили”, – вважає Портников.

За його словами, путін не якийсь видатний політик, який здобув владу внаслідок політичної боротьби, унікальних здібностей. “Це дрібний сірий чиновник, обраний групою родичів тодішнього президента Бориса Єльцина та кримінальників, які мали мільярди доларів. Його обрали серед таких же тупих і обмежених людей”, – наголошує Портников.

“Радянський Союз став країною аморальних вбивць і пристосуванців. Той, хто хотів жити на цій території, в системі, мав пристосуватися до ідіотизму. Ніяких людей, які виховані на російській культурі, не було. У Російській імперії 80 відсотків населення були неписьменні селяни, їх російська культура не стосувалася. Тому, врешті, залишилося темна, дика кровожерна маса, яка вміла лише грабувати, вбивати, ґвалтувати. Їх нащадки – теперішнє населення рф”, – сказав він.

На його думку, в росії є вузька група інтелігенції, яка живе в Москві, Петербурзі та ще кількох великих містах. “Вона зараз втікає з росії”, – підкреслив Портников.

Читай у Google News!