Польські ЗМІ: Газовий проект путіна під загрозою

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Gazeta Polska Codziennie пише про постанову Суду Європейського Союзу у справі газопроводу OPAL. На основі рішення від 10 вересня Газпром повинен обмежити наполовину використання потужності цього газового маршруту, передає polskieradio.

Але росіяни поводяться так, наче не довіряють, що Суд ЄС виніс несприятливий для них вирок. Вони шоковані, позаяк німецькі партнери обіцяли їм здобувати в Брюсселі всі згоди та дозволи, пов’язані з будівництвом Північного потоку 2 та транспортуванням газу з росії до Німеччини. Тим часом, після того як Польща успішно оскаржила рішення Європейської комісії в справі газопроводу OPAL, газовий проект президента росії Владіміра путіна почав розпадатися, як хатка з гральних карт.

Російські ЗМІ звертають увагу, що вирок стосовно OPAL означатиме проблему й для Nord Stream 2, який не буде готовим до 2020 року. Також невідомо, чи Газпром матиме виключне право на користування ним, попри антимонопольні правила, що гарантують іншим операторам вільний доступ до російського газопроводу.

Читайте також: У Польщі “Північний потік -2” порівняли із Пактом Молотова-Ріббентропа.

Читай у Google News!