Польська студія показала дизайн Музею Голодомору у Києві

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Дах другої частини київського Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» складатиметься з двох суміщених блоків, пише dezeen.com.

Музей присвячується мільйонам жертв Голодомору – штучного голоду в колишній радянській Україні у 1932 -1933 рр. Будівля, площею 14 тисяч квадратних метрів, яка буде “найбільшим музейним проектом” у країні, розробляється польською студією Nizio Design International у співпраці з українською студією Project Systems.

Друга черга музею матиме “тектонічну” форму – “розрізані”, похилені шари даху покладені на важкі бетонні стіни, які спускаються у підземні виставкові простори.

«Відправною точкою для проектування Музею Голодомору є концепція, в основі якої лежить ідея злиття будівлі із тектонікою та ландшафтом долини Дніпра, неподалік від Києво-Печерської лаври, місця, що має надзвичайно велике значення в історії України», – пояснили у варшавській студії.

Як відомо, першу частину Національного музею “Меморіал жертв Голодомору” у столиці України було відкрито у 2008 році.

Як повідомляє “Польське радіо” майстерня Nizio Design International є виконавцем основної експозиції двох найбільш популярних серед відвідувачів музеїв у Польщі – Музею Варшавського повстання та Музею історії польських євреїв ПОЛІН у Варшаві.

Читай у Google News!