Поляки витратили понад $2 млрд на допомогу українським біженцям

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
допомогу українським біженцям

Поляки виділили на допомогу українським біженцям понад 2 млрд доларів, передає rp.pl.

Результати дослідження Польського економічного інституту показали, що 77% поляків взяли участь у різних формах підтримки українців – від фінансових та матеріальних переказів, волонтерської діяльності до надання людям своїх будинків та квартир.

Щодо загальної вартості цієї допомоги, то вона стала у 2-3 рази більшою, ніж витрати поляків на благодійність за весь 2021 рік. За оцінками інституту, вона склала не менше 5,5 млрд злотих, проте найімовірніша фактична вартість допомоги перебуває між 9-10 млрд злотих.

Найчастіше вказаний діапазон вартості виділеної допомоги (36%) становить 100-500 злотих. Майже половина респондентів (44%) не залучала жодних фінансових коштів або використала їх мало – до 100 злотих, тоді як менша група (20%) виділила значні кошти, що перевищують 500 злотих, з яких 8% – понад 1000 злотих.

Ця оцінка враховує вартість коштів, переданих біженцям напряму чи шляхом участі у громадському зборі, а також вартість речей та товарів, придбаних для біженців, вартість запропонованого їм житла та харчування, а також вартість інших форм підтримки.

Як повідомляється, приблизна вартість загальних річних видатків державних органів на допомогу біженцям, склала 15,9 млрд злотих [3,4 млрд доларів].

Читай у Google News!