Поліція не пред’явила обвинувачення нападникам на Порошенка – генерал СБУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Порошенка

Особа, що здійснила напад на п’ятого президента України Петра Порошенка під час “Маршу патріотів”, може втекти до родичів у росію, бо правоохоронні органи досі не обрали зловмиснику запобіжного заходу. Про це заявив генерал СБУ та депутат Київради від “Європейської Солідарності” Віктор Кононенко, передає prm.ua.

“Влада захищаючи, своїх “зелених тітушок” скоює все нові і нові злочини. Була подано 24 числа о 18:00 про те, що на Петра Порошенка можливо скоєні злочини передбачані статтями 112, 344 та 346 Кримінально Кодексу України залишена без розгляду – вона проігнорована. Вона долучена до матеріалів, що відпрацьовуються в рамках статті 296″, – пояснив депутат Київради.

Він також розповів про бездіяльність правоохоронців. Кононенко зауважив, що  вони не допитали його, хоча  він подав заяву. Крім того, нападнику не обрали ні запобіжного заходу і навіть не повідомили про обвинувачення.

“Хоча сам керівник дізнання Печерського управління поліції підтверджує, що це в чистому вигляді 346 стаття, яка сьогодні просто ними не доведена – вони в процесі. Але ж не допитаний ні я, як заявник. Ні,  народний депутат Вадим Саврасов, який подавав аналогічну заяву. Влада робить все те, щоб дати можливість злочинцю втекти. На сьогодні він немає процесуального статусу, обвинувачення  не пред’явлено, міра запобіжного заходу не пред’явлена”, – резюмував Віктор Кононенко.

“Офіційно з використанням засобів масової інформації попереджаю слідство, що особа яка скоїла злочин має родичів в Російські Федерації і може там переховуватись від слідства. Що напевно і хоче влада”, – підкреслив генерал СБУ.

Читай у Google News!