Події на Донбасі розвиваються не за українським сценарієм – Єлісєєв

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Події на Донбасі

У Зеленського мають визнати провал режиму припинення вогню по всій лінії фронту. Про це у колонці для видання nv.ua пише дипломат Костянтин Єлісєєв.

“Порушення перемир’я в перші ж хвилини російськими силами ставить Зеленського перед вибором: або ігнорувати триваючі обстріли, вдаючись до словесної казуїстики, і тим самим підривати бойовий дух армії, або ж визнати провал чергового перемир’я, який Офіс президента вже встиг охрестити проривом”, – наголосив дипломат.

Єлісєєв зазначив, що посилення міжнародних санкцій допомогло б у відстоюванні української позиції під час мирних переговорів.

“На Донбасі події розвиваються не за українським сценарієм, як би не намагалися продати це в якості “прориву”. Безуспішні спроби домовитися з росією, в тому числі шляхом телефонної розмови між главами держав, вкотре показують, що такі домовленості можуть запрацювати лише за умови посилення міжнародного санкційного тиску на кремль та ініціативності, наполегливості і послідовності української переговорної команди”, – підкреслив Костянтин Єлісєєв.

Читай у Google News!