“Північний потік – 2”: Оператор удвічі збільшив витрати на лобістів у США

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Північний потік - 2

Поки американські законодавці хочуть зупинити один з найважливіших проєктів Москви у Європі – “Північний потік-2” – його лобісти, працюють на повну, утім мало розповідають про свою роботу, пише Reuters.

Читайте також: Польща про “Північний потік – 2”: Це плата європейськими грошима за зброю для путіна[/su_pullquote]

Компанія Nord Stream 2 AG, яка є оператором будівництва газопроводу, заплатила в першій половині 2020 року лобістам BGR Group, Roberti Global LLC і Sweeney & Associates $1,69 млн. Це більш ніж удвічі перевищує суму, яку отримали лобісти минулого року, та суму за весь 2018 рік – перший повний рік, відколи проєкт почали лобіювати в Вашингтоні.

Однак з ким саме мали зустрічі лобісти, невідомо, оскільки вони не зареєстровані в Міністерстві юстиції згідно з законом про реєстрацію іноземних агентів (FARA), прийнятим у 1938 році. Відповідно до FARA, лобісти мають розкривати інформацію про кожну зустріч з офіційними особами США та матеріали, які вони поширюють, йдеться у статті.

Натомість лобісти Nord Stream 2 зареєструвалися у відповідності до закону про розкриття інформації про лобіювання 1995 року, що дозволяє лобістам іноземних компаній або приватних осіб повідомляти набагато менше інформації, якщо їхня робота не ставить за мету отримання вигоди для іноземного уряду.

Читай у Google News!