Після 4 років брехні Геруса і Ко Зеленський схвалив формулу “Ротердам+” — екс-глава НКРЕКП

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Після 4 років брехні Геруса

Президент України Володимир Зеленський своїм підписом під Меморандумом з МВФ фактично схвалив механізм ціноутворення в енергетичній сфері, що відома як формула “Роттердам+”.

Про це написав колишній голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк у Facebook.

Читайте також: У Зеленського відхрестилися від обіцянок знизити тарифи на “комуналку”

“Підпис Зеленського під формулою (“Роттердам+”) “Амстердам+”. Поки що не всі про це знають, а скоро може дізнатися кожен. Президент Зеленський дійсно схвалив своїм особистим підписом в Меморандумі з МВФ принципи ціноутворення на газ, абсолютно ідентичні вугільному «Роттердам+», а саме: імпортний паритет; прив’язка до європейського хабу (теж у Голландії); плюс логістика до України; застосування такої ціни у тому числі на газ, видобутий в Україні”, – пояснив він. 

“Таке рішення стосовно газу у 2020 році новою владою нівелює 4 роки брехливої пропаганди Геруса і Ко та доводить політизацію 3 років “розслідування” НАБУ”, – наголосив Вовк.  

“Власне, що й треба було довести, а тепер залишилось закрити “кримінальне провадження” і зробити організаційно-кадрові висновки”, – підкреслив екс-голова НКРЕКП.

Читай у Google News!