Під час проміжних виборів в Раду СБУ брала участь у підрахунку голосів – політолог

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
sbu dbr

Під час проміжних виборів на Прикарпатті влада Зеленського продемонструвала, як надалі будуть проходити вибори,  заявив політолог Юрій Рубан, передає prm.ua.

“Силова структура, СБУ, була присутня при підрахунку голосів та брала участь у підрахунку голосів. Тобто, по суті, влада підвела результати виборів. Це не вписується в жодні рамки. Оскільки це дуже погана демонстрація прикладу, як надалі будуть проводитися вибори, якщо вони не влаштовують чинну владу”, – наголосив політолог.

Також він висловив переконання, що наразі немає значення реальна підтримка кандидатів.

“Ми повертаємося в часи Януковича та Кучми або, навіть, в часи Сталіна, коли не важливо як голосують, а важливо, хто рахує. Тобто силові структури грали на боці одного з кандидатів. Це зрозуміло. Дається чіткий сигнал, якщо ви не граєте на боці кандидата від “Слуги народу”, вас звільнять. Усім виборчим комісіям дається дуже чіткий сигнал, якщо ви не полічите так, як хоче влада, президент Зеленський та його політична сила, то ви будете мати приниження та скандали у вигляді кандидатських десантів. А, по-друге, якщо ви погано лічите, то полічить СБУ”, – підкреслив Юрій Рубан.

Читай у Google News! google news