Перед святами в Україні значно знизили кількість тестувань через домовленість влади з бізнесом – доктор медичних наук

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
кількість тестувань

Перед новим роком з дозволу президента України Володимира Зеленського та прем’єра Дениса Шмигаля було значно знижена кількість тестувань на коронавірус. Про це заявив ексзаступник міністра охорони здоров’я та доктор медичних наук Валерій Івасюк, передає prm.ua.

“За півтора-два місяці до нового року Ляшко та міністр охорони здоров’я різко знизили кількість тестувань. Потім, коли почали критично оцінювати таку невиправдану тактику зі зниження обстежень, вони збільшили кількість обстежень до 50-60 тисяч. Але постає питання – чому така невелика кількість зареєстрованих [хворих на коронавірус – УТ] на сьогодні? Перше – знизили кількість тестувань, друге – замінили високочутливі тести ПЛР з ефективністю 96-98% на найнижчу по чутливості тест-систему де є 70% чутливості. Таким чином отримали такі результати”, – заявив він.

За його словами, була домовленість між власниками великих супермаркетів, що буде штучно знижена епідемічна ситуація в Україні для забезпечення надприбутків у найбільш сприятливий період перед святами.

Читай у Google News!