Партія Зеленського втрачає позиції в Києві – опитування

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

На 10% у порівнянні з груднем минулого року впав рейтинг партії “Слуга народу” у Києві, майже на стільки ж виріс рейтинг “Європейської солідарності”. Про це свідчать дані опитування, проведеного Групою “Рейтинг”.

Партія “Слуга народу” поки зберігає лідерство, але її рейтинг значно знизився: за неї готові проголосувати 22,3% серед тих, хто збирається йти на вибори і визначився з уподобаннями. У грудні 2019 року політсилу Зеленського підтримували 32,2% киян.

Помітно зросла підтримка партії “Європейська солідарність”. Якщо в грудні минулого року її підтримували 8,9% киян, то зараз вона майже зрівнялася із “Слугою народу” – за неї готові голосувати 18,6% опитаних. На третьому місці партія міського голови Києва Віталія Кличка “Удар” – її підтримують 13,5%, що на 1,1% більше, ніж в грудні минулого року. 9,4% могла б отримати на виборах до Київради “Батьківщина”, 7,2% – ОПЗЖ, 5,9% – “Голос”.

Опитування відбувалося 4-7 квітня телефоном на основі випадкової вибірки мобільних номерів. Аудиторія – кияни від 18 років і старше, опитано 2000 респондентів. Помилка репрезентативності не більше 2,2%.

Читай у Google News!