Пам’ятник загиблим бійцям “Альфи” демонтували і викинули на смітник – Гай

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
демонтували і викинули на смітник

Ветеран Російсько-Української війни Мирослав Гай написав у Facebook, що СБУ збрехала щодо долі демонтованого пам’ятника загиблим співробітникам “Альфи”.

“Нещодавній скандал із нищенням плити пам’яті з іменами загиблих співробітників СБУ ЦСО “Альфа” переходить на новий рівень. Нагадаю, що деякі родичі загиблих та активісти, близькі до спецслужб, заявили про те, що нове керівництво “Альфи” в особі Дусіка та Кухаренка віддало наказ знищити пам’ятник загиблим “альфівцям” з благословіння пані Верещук, голови підкомітету з Державної безпеки та оборони Верховної Ради. На ці заяви СБУ опублікувало спростування на офіційній сторінці у Фейсбук”, – написав Мирослав Гай.

“Я б ніколи не влазив у такий скандал, бо вважаю, що справа пам’ятних знаків, що перебувають у межах підрозділів, то є справа служби та родичів. Але сталася жахлива річ. Виявилося, що СБУ відверто збрехало щодо долі пам’ятника. Небайдужі, патріотичні офіцери зробили фотографію розбитої пам’ятної плити на смітнику. Тобто, СБУ дезінформувало українське суспільство, хоча за своїми функціями мало б боротися з дезінформацією”, – наголосив ветеран.

Читай у Google News!