Палата представників оголосила імпічмент Трампу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Палата представників США провела в середу історичні голосування щодо оголошення імпічменту главі Білого дому за двома статтями обвинувачень – у зловживанні владою та перешкоджанні роботі Конгресу в розслідуванні цієї справи, передає Укрінформ.

Таким чином, втретє за історію Америки нижня палата прийняла рішення щодо імпічменту президента країни, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Як і очікувалось, голосування, яке відбувалося окремо по кожній зі статей, розділилося здебільшого за партійною ознакою.

Звинувачення президента Трампа у зловживанні владою підтримали 230 демократів, проти виступили 197 республіканців. Під час голосування щодо перешкоджання президентом роботі Конгресу “за” висловилися 229 демократів, “проти” – 198 республіканців.

Далі процес розгляду імпічменту має перейти до Сенату. Очікується, що лідер республіканської більшості в верхній палаті Мітч Макконнелл за кілька днів оголосить календар заходів у Сенаті. Для того, щоби імпічмент був затверджений офіційно, необхідна підтримка понад двох третин сенаторів США.

Читай у Google News!