Особи, причетні до нападу на Порошенка, вже ідентифіковані, але влада блокує розслідування – Новіков

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
police

Особи, причетні до нападу на п’ятого Президента Петра Порошенка під час Маршу Патріотів 24 серпня, вже ідентифіковані. Про це під Печерським судом, де мала розглядатись скарга на бездіяльність прокуратури, повідомив адвокат Ілля Новіков, передає eurosolidarity.org.

Він наголосив – влада блокує розслідування і не зацікавлена в розкритті цього злочину. “Сьогодні не відбулося засідання по нашій скарзі на Офіс Генерального прокурора. Ми мали надію, що суд нас вислухає, що ми зможемо зробити комунікацію з Офісом прокурора, хоч вони не хочуть з нами розмовляти”, – говорить Новіков.

Він також повідомив, що після оприлюднення кадрів з ймовірними учасниками нападу на Петра Порошенка вдалося їх ідентифікувати.

“Там був не один нападник. Там було їх кілька, вони вже ідентифіковані. Ми очікуємо, що правоохоронці або за власною ініціативою, хоч у це не дуже віриться, або будучи примушеними, через рішення, які мав би ухвалити суд, викликають їх на допит. Очевидно, що коли це була група, коли вони погоджували свої дії, відстежували цю ходу, очікували на такий момент, щоб здійснити цей напад – це вже не хуліганство. Це напад на державного діяча, тому ми очікуємо на конструктивний діалог з офісом Генерального прокурора. І на те, що буде порушено кримінальне провадження за належною статтею”, – зазначає Ілля Новіков.

Читай у Google News! google news