ОПУ не влаштовує моя активна діяльність по збору інформації про порушення прав людини на окупованих територіях – Денісова

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
president ukraine

Омбудсмен Людмила Денісова підтвердила плани Верховної Ради відправити її у відставку та наголосила на порушенні законної процедури звільнення та 5 статей Конституції, передає lb.ua.

“Мені стало відомо, що за командою Офісу Президента України завтра планують звільнити мене з посади Уповноваженої ВРУ з прав людини. Мені надійшло смс повідомлення, де після наради в президента було прийнято рішення про звільнення та прохання до депутатів підписатися про висловлення недовіри до мене”, – заявила Денісова.

За її словами, ОПУ не влаштовує її активність, як омбудсмана. “Моя активна діяльність по збору та аналізу інформації про порушення прав людини на тимчасово окупованих територіях. Я вважаю такі дії влади незаконними та такими, що втручаються в діяльність Офісу омбудсмана України, який за законом обирається на 5 років”.

Як повідомила речниця політсили “Слуга народу” Юлія Палійчук, у Верховній Раді вже зібрали підписи про висловлення недовіри омбудсмену Людмилі Денісовій.

Читай у Google News! google news