Окупанти почали війну з обох боків лінії розмежування, просто перестати стріляти вже не вийде – боєць ЗСУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

9 червня 2020 року на виїзді з міста Авдіївка на невідомому вибуховому пристрої підірвався автомобіль Національної гвардії України, в якому було 10 воїнів. У результаті українські воїни отримали контузії різного ступеня, передає censor.net.ua.

Внаслідок підриву утворилася яма діаметром три метри. Глибина приблизно метр. Залишки запчастин розкидано в радіусі двадцяти метрів. Він зазначає, що зараз на місці події вільно гуляє місцеве населення і фотографує наслідки вибуху.

Разом із кореспондентом видання місце підриву автомобіля відвідав один із українських воїнів, який із 2014 року на війні і займається мінно-підривною діяльністю.

“Міну встановили в траві біля дороги, щоб не було видно, як копали. Працювали професіонали, які чітко розуміли, що відбуватиметься. Вони знали, хто сюди їздить, не пощастило воїнам НГУ… Що це за вибуховий пристрій, важко сказати, офіційну версію нехай озвучать офіційні структури. Але з цього всього можна зрозуміти одне: окупанти почали війну з обох боків лінії розмежування. Вони кинули нам виклик, якщо ми на нього не відреагуємо – програємо. І ‘треба просто перестати стріляти’ вже не вийде”, – заявив український військовий.

Читай у Google News!