“Окупанти нам не брати”. В Полтаві протестують проти міського голови Олександра Мамая

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Під стінами полтавської міської ради проходить мирна акція протесту проти міського голови Олександра Мамая, який зробив скандальну заяву, про те що на Донбасі йде “братовбивча війна”, передає prm.ua.

Зараз під стінами полтавської міської ради близько сотні людей з прапорами, з плакатами та з гаслами про те аби міський голова Олександр Мамай вибачився перед полтавцями, перед українцями, перед військовими та перед ветеранами за свої висловлювання які пролунали в форматі інтерв’ю, яке міський голова дав проросійському телеканалу із гаслами про те що наразі на території України іже братовбивча війна між двома наддержавами США та росією. Після цього на Мамая почався шквал негативу шквал критики.

Проукраїнські політичні сили почали вимагати або ж вибачень і спростування таких коментарів або ж будуть вимагати відставки міського голови.

Також висловилися спілка ветеранів, спілка АТО та спілка ООС, які заявили що не можуть лунати такі слова з вуст міського голови. “Чому не говорить міський голова про проблеми які є в Полтаві, про те що потрібно вирішувати про те що хвилює людей, замість цього лунають ось такі дивні гасла”. – зазначила журналіст.

Проукраїнські волонтери, небайдужі полтавці та усі свідомі українці, вийшли сьогодні на мирну акцію протесту, із закликом “Мамай, окупанти нам не брати”.

Читай у Google News!