Окружний суд Києва постановив повернути проспектам Бандери і Шухевича старі назви – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Окружний адміністративний суд Києва 25 червня скасував рішення Київської міської ради щодо перейменування проспектів Степана Бандери і Романа Шухевича в українській столиці. Про це повідомили журналіст Олександр Рудоманов та активіст Сергій Мазур, пише “Радіо Свобода”.

Суд іще не оприлюднив це рішення офіційно, відзначає видання.

“Проспектів Бандери і Шухевича більше немає. Їм повернули старі назви. Більше року тривала ця битва. Були затяжні суди та акції, на більшості з яких ми брали безпосередню участь. Іноді прихильники росії непритомніли прямо посеред вулиці. І сьогодні суд постановив все повернути назад… Реванш такий. У нас забирають пам’ять про наших героїв і повертають совок”, – написав Мазур у Facebook.

Активіст додав, що відбудеться подача апеляції. “Подяка адвокату Дмитру Біловчуку за пророблену роботу. Ще все попереду. “Борітеся – поборете”, – вказав Мазур.

​Київська міська рада перейменувала Московський проспект в українській столиці на проспект Степана Бандери в липні 2016 року.

Київська міська рада проголосувала за перейменування проспекту генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича (головнокомандувача Української повстанської армії) в червні 2017 року.

Як відомо, 18 квітня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши в судовому засіданні справу за позовом бізнесмена Ігоря Коломойського до НБУ, Кабінету міністрів, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку.


Читай у Google News!