Охорона Зеленського перешкоджала родичам Героїв Небесної Сотні покласти квіти

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Охорона Зеленського перешкоджала родичам  Героїв Небесної Сотні покласти квіти 1

Президент України Володимир Зеленський не мав морального права вшановувати Героїв Небесної Сотні. Таку думку висловив політтехнолог Віктор Уколов на своїй сторінці у Facebook.

“ЗЕцинізм. Спочатку відпустив вбивць у Росію, потім не пустив родини покласти перед собою квіти, але на всіх каналах буде з сумним виглядом піаритись, може і сльозу пустити.

Він не мав морального права туди сьогодні приходити так і не вибачившись за дебільні жарти над майданом про ебонітові палички.

Це відео зняте сьогодні вранці, коли УДО не пропускало родичів загиблих покласти квіти, бо мав приїхати Зеленський. Нагадаю, що Порошенку родини Небесної сотні не заважали ніколи”, – написав Уколов.

ЗЕцинізм. Спочатку відпустив вбивць у Росію, потім не пустив родини покласти перед собою квіти, але на всіх каналах буде з сумним виглядом піаритись, може і сльозу пустити.Він не мав морального права туди сьогодні приходити так і не вибачившись за дебільні жарти над майданом про ебонітові палички.Це відео зняте сьогодні вранці, коли УДО не пропускало родичів загиблих покласти квіти, бо мав приїхати Зеленський. Нагадаю, що Порошенку родини Небесної сотні не заважали ніколи.

Posted by Віктор Уколов on 2020 m. vasario 20 d., ketvirtadienis

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket