Обсяг золотовалютних резервів скоротився на $1,2 млрд у травні

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Обсяг міжнародних золотовалютних резервів скоротився на 1,2 мільярда доларів у травні та вперше у цьому році опустився нижче позначки 20 млрд доларів. Про це повідомив голова Національного банку України Яків Смолій під час зустрічі з місією МВФ 28 травня, передає прес-служба Адміністрації президента.

Як повідомлялось, станом на 1 квітня 2019 року міжнародні резерви України становили 20,63 мільярда доларів, збільшившись за місяць на 2,1%.

Водночас, протягом квітня 2019 року обсяг державного боргу України зріс на 1,03 мільярда доларів. Про це йдеться у даних, опублікованих на сайті Міністерства фінансів України. Станом на кінець квітня 2019 року державний борг України складає 79,82 мільярда доларів, з яких 69,33 мільярда доларів – прямий державний борг, а решта – гарантований державою борг за кредитами державних та приватних компаній.

Як повідомляє НБУ до кінця поточного року Україна має сплати понад 5 млрд доларів за зовнішніми і внутрішніми зобов’язаннями в іноземній валюті, тому продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом є вкрай важливим.

Читай у Google News!