NYT про Dakh Daughters: спокусливі та відштовхуючі

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Виступ гурту Dakh Daughters виявився загадково спокусливим та водночас відштовхуючим – потужний вираз напруженості, що переживають жінки в зоні конфліктів, і нагадування про те, що особистість часто означає боротьбу на декількох фронтах, пише The New York Times про виступ гурту на GlobalFest у Нью-Йорку.

Класичні інструменти, над якими іноді майже знущались, були частиною, мабуть, найбільш незвичайного шоу вечора. Dakh Daughters, які вийшли із київської театральної сцени, складаються з семи жінок. Вони виконували музичні твори, які ділили сцену з дотепними, підривними та нахабними театральними виступами.

Одягнені в пачки та берці, з білими обличчями, Daughters пронеслися сценою, як завойовники, що з’явились, щоб заволодіти чужою територією. Їхні тексти [українською, англійською та французькою мовами] виголошувались криками, шипінням і вереском, голосами, які іноді збиралися у вишукані народні гармонії.

Індивідуально їхні голоси належать до дико різних світів, від хеві-метал, панку і до прозорої туги балканських народних співів. Вони тримали інструменти, як речі нещодавно підібрані: скрипка підпирала стегно, віолончель під зухвалим кутом. Контрабасистка здебільшого добувала звуки зі свого інструменту шльопаючи його; а барабанниця топтала педаль свого барабана, неначе вона перетворилася на повзучого гада.

Читай у Google News!