Британія передасть Україні протикорабельні ракети Brimstone та зенітні системи Stormer – Джонсон

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Британія передасть

Велика Британія в найближчі тижні надасть Україні новий пакет військової допомоги на суму 300 млн фунтів стерлінгів, який включатиме протикорабельні ракетні системи, радари і дрони.

Про це розповів прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон під час онлайн-звернення до парламенту України, текст якого опубліковано на сайті британського уряду.

Ближчими тижнями ми надішлемо вам Brimstone – це протикорабельні ракетні системи, а також броньовані машини, щоб евакуювати людей із захоплених територій і загрозливих ділянок… “, – сказав Джонсон.

Прем’єр-міністр Британії додав, що додаткова військова допомога включатиме також радари, дрони та прилади нічного бачення.

“І я можу оголосити сьогодні про новий пакет допомогу уряду Сполученого Королівства на загальну суму 300 мільйонів фунтів, яка включає радіолокаційні станції для визначення місцезнаходження артилерії, з якої бомбардуються ваші міста, дрони великої вантажопідйомності для здійснення поставок вашим силам, і тисячі приладів нічного бачення”, – перелічив Джонсон.

Джонсон пообіцяв продовжувати разом з іншими дружніми державами постачати Україні допомогу в озброєнні, фінансах і гуманітарній підтримці.

Британський прем’єр уточнив, що необхідна підтримка буде надаватися Україні доти, поки не буде реалізовано довготермінову мету – зміцнення української держави до такого рівня, аби жодна країна ніколи не посміла знову на неї напасти.

Читай у Google News!