Новий міністр економіки не задекларувати маєток під Києвом і квартиру в рф “через брак часу”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Новий міністр економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко не вказав у своїй майновій декларації квартиру у Москві, частка в якій належить його дружині – громадянці росії, маєток у селі Романків під Києвом і два позашляховики. Про це повідомляє програма “Схеми”.

Журналісти з’ясували, що в декларації не вказаний будинок на 409 кв. м в елітному котеджному містечку “Сонячна долина” в селі Романків під Києвом. Згідно з офіційним витягом із реєстру нерухомості, ним володіє дружина міністра Світлана, яка є громадянкою росії. Також у її власності тут – 15 соток землі.

Московське майно вдалося віднайти за допомогою попереднього прізвища дружини Петрашка – Позднякова. Згідно з російським Єдиним державним реєстром нерухомості, вона має у власності третину квартири на 109 кв. м у Донському районі Москви (разом із матір’ю і братом). Кадастрова вартість квартири становить 18 млн 35 тис. 366 рублів (приблизно 200 тис. доларів). На сайтах оголошення вказано, що квартира в сусідньому будинку з утричі меншою площею коштує 100 тис. доларів.

Також, згідно з реєстром МВС, Ігор Петрашко – власник двох автомобілів-позашляховиків – Suzuki Vitara S (2016 року випуску) і Land Rover Range Rover Sport (2017 року випуску). Згадки про них у його декларації немає.

Сам Ігор Петрашко у коментарі “Схемам” заявив, що обов’язково мав подати декларацію до входження на посаду, але не встиг її заповнити “через брак часу”.

Читай у Google News!