Нова віцепрем’єрка з питань євроінтеграції є підозрюваною у справі “плівок Лукаш” – журналіст

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Новопризначена віцепрем’єрка з питань євроінтеграції є підозрюваною у справі “плівок Лукаш” за ст. 191 – привласнення та розтрата майна. Про це пише журналіст Данило Мокрик у Facebook.

“Нам призначили віцепрем’єром з євроінтеграції людину, підозрювану в кримінальному провадженні. І ще й не будь-якому, а у справі Олени Лукаш”, – заявив журналіст.

Мова йде про те, як під час Революції гідності Мін’юст Олени Лукаш замовив тендер на експертизу українського законодавства на відповідність європейському. НАБУ відкрило справу по цій експертизі, бо на неї витратили мільйони грн.

“Ольга Стефанішина брала в організації цього тендеру пряму участь, підписала не один документ. Це Лукаш ще може пробувати розповідати, що не мала до цього стосунку, бо покажіть документи з її підписом. Стефанішина такої розкоші немає. Вона сама себе задокументувала”, – відзначив Мокрик.

За його словами, віцепрем’єрка Стефанішина повідомлена про підозру за статтею 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) і зараз знайомиться із матеріалами провадження.

Читай у Google News!