Ніхто не буде забирати непідготовлених людей до армії і відправляти на фронт – міністр оборони

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
на фронт

Міністр оборони Олексій Резніков запевнив, що військовозобов’язаних непідготовлених громадян не будуть забирати до армії і відправляти на фронт.

“Хочу звернутися до усіх військовозобов’язаних українців. В державі оголошено воєнний стан, триває мобілізація. Командування Збройних Сил просить вас не втрачати контакт. Будьте на зв‘язку, не губіться. Ви потрібні країні! Якщо ви переїхали з родинами до інших регіонів, повідомте місцевий центр комплектування та соціальної підтримки.

Ніхто не буде забирати непідготовлених людей до армії і відправляти на фронт. У цьому немає жодного сенсу. Навпаки. Наша армія зупиняє більш чисельного ворога, тому що вона вмотивована, краще навчена і озброєна. Ми не переможемо росію кількістю. Ми здолаємо її якістю. 

До бойових підрозділів будуть відправлятися ті, хто має відповідні навички, зброю та оснащення. Просто будьте на контакті з центром комплектування по місцю фактичного проживання. Це потрібно не тільки для оборони, а загалом для країни та економіки. Щоб ми розуміли усі можливості і могли планувати”, – сказав очільник Міноборони. 

Читай у Google News!