Ні дефолту та реструктуризації! Мінфін заборонив чиновникам вживати деякі слова

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Мінфін склав список слів, які заборонено вживати чиновникам відомства в публічних комунікаціях. Серед заборонених фраз – дефолт, реструктуризація, скасування націоналізації ПриватБанку. Про це йдеться у документі, копія якого є в розпорядженні Українських Новин.

Також Мінфін не рекомендує вживати слова і фрази: репрофайлінг, рецесія, занепад економіки, критичний рівень резервів і Єдиного казначейського рахунку, проблеми з ліквідністю. Крім того, рекомендовано не обговорювати публічно прогнози, оцінки та розрахунки за держборгом, суверенні єврооблігації і варранти особам, які офіційно не уповноважені коментувати ці питання.

У коментарях на економічні теми рекомендовано використовувати лише офіційну інформацію, розміщену на офіційних інформаційних ресурсах. Будь-які коментарі з приводу випуску суверенних єврооблігацій можливе давати лише за погодженням з Мінфіном, радниками цього відомства і юристами.

Як наголошується в документі, невиконання цих рекомендацій може мати серйозні наслідки, включаючи розпродаж інвесторами боргових цінних паперів, збільшення вартості запозичень і погіршення суверенного рейтингу країни.

Читай у Google News!